panie192
oferta taneczna

PANIE 19+

Bachata Solo i w parze

OPIS ZAJĘĆ

Bachata to dominikański taniec, wolniejszy i bardziej zmysłowy niż salsa, ale nie pozbawiony pikanterii.

Tańcząc bachatę kobieta może w wyjątkowy sposób użyć swojego wdzięku i sexappealu, a mężczyzna uwodzi ją w najbardziej subtelny, aczkolwiek znany od wieków sposób – w tańcu. Na zajęciach poznacie podstawowe kroki i styling. Skupimy się na płynności ruchów i efektownych kombinacjach solowych, by całość ubrać w krótkie i efektowne choreografie.

Później występuj na turnieju i dziel się swoimi umiejętnościami na światowych parkietach !

STRÓJ

Zajęcia odbywać się będą
1x tyg po 60 min

Salsa Solo i w parze

OPIS ZAJĘĆ

Taniec Salsa Solo jest popularnym na całym świecie tańcem. Salsa czerpie inspiracje z wielu różnych stylów i w rozmaitych miejscach rozwijała się pod różnymi wpływami. Stąd także narodziło się wiele jej odmian. Style salsy różnią się krokiem podstawowym, ilością elementów akrobatycznych w tańcu. Salsa na Kubie, salsa kubańska (taniec salsa kubana) powstała jako połączenie tańca sou z kubańską rumbą. Salsa w Portoryko rozwijała się pod wpływem lokalnych tańców.

Nasze zajęcia przeznaczone są wyłącznie dla Pań, tańczymy solo. Na tych zajęciach oprócz salsy zapoznamy się z merengue, bachata, cumbią oraz elementami samby brazylijskiej. Oprócz tego ladies styling – wskazówki, co i kiedy robić z własnym ciałem, praca nad własnym stylem i elementami wzbogacającymi taniec, ćwiczenia na izolację ruchów, wyrabiające gibkość. Pozwoli to Paniom lepiej poznać swoje ciało, odnaleźć w sobie energię i radość życia.

STRÓJ

Zajęcia odbywać się będą
1x tyg po 60min

Latin American Dance Solo

OPIS ZAJĘĆ

Taniec Latino Solo to gorące, niezwykle żywiołowe rytmy tańców latynoamerykańskich. Do Latino Solo zaliczyć można mieszankę takich stylów, jak:

  • rumba
  • cha cha
  • jive
  • passodoble.

Mimo, że tańce te zazwyczaj tańczone są w parach, to na naszych zajęciach Latino Solo instruktorki koncentrują się na krótkich, widowiskowych układach.

Kurs Latino Solo to zajęcia przeznaczone dla Pań, które chcą poznać tańce latynoamerykańskie i nauczyć się tańczyć je bez partnera. Jest to również lekcja gracji. Tu wiek i tusza nie grają roli. Tańcząc lepiej poznacie swoje ciało, nauczycie się ładnie poruszać, nabieracie pewności siebie i przypominacie sobie jaką radość daje taniec.

Jeśli odnajdziecie się Panie w tym klimacie będziemy| ściągać dla Was z całej Polski szkoleniowców Latino i rozgrzewać parkiety Dance Community na warsztatach weekndowych ! To co? DO ROBOTY!!

STRÓJ

Zajęcia odbywać się będą
1x tyg po 60min