pierwszytaniec
oferta taneczna

Pierwszy Taniec

Pierwszy Taniec

OPIS ZAJĘĆ

Jeżeli Twoje wesele jest coraz bliżej, a Ty martwisz się o swój pierwszy taniec weselny i myślisz, że masz dwie lewe nogi – nie bój się.

Przygotujemy odpowiedni dla Ciebie pierwszy taniec, dzięki któremu poczujesz się pewnie na parkiecie, zaskoczysz przyjaciół i rodzinę i swobodnie przetańczysz całą noc w tym wielkim dla Ciebie dniu.
Warto skorzystać z indywidualnej lekcji pierwszego tańca weselnego.

Uczysz się tego, co jest Ci potrzebne, a nie wszystkich tańców, których nigdzie nie zatańczysz.

Oszczędzasz czas i pieniądze – w określonym, krótszym czasie, uczę Cię kilku prostych i uniwersalnych kroków.
Pomagam Ci poczuć się swobodnie w tańcu.
Rozumiemy jak stresujące i czasochłonne jest zorganizowanie wesela, dlatego w przyjaznej, pozytywnej i kameralnej atmosferze poprowadzimy Cię przez Twój pierwszy taniec weselny.


Nauka tańca przed ślubem to dobra zabawa na zajęciach i piękny taniec na weselu.

Niektóre pary przychodzą na zajęcia tylko żeby się zrelaksować i na chwilę zapomnieć o mnożących się weselnych przygotowaniach.

Najlepiej pierwszym tańcem zająć się miesiąc , dwa przed ślubem , wtedy będziecie mieć pewność ,że kroki których się nauczyliście będą przez was doskonale wytańczone !
Nie zapominajcie o odpowiednim obuwiu na lekcje pierwszego tańca- najlepiej zabierzcie ze sobą te które będą towarzyszyły Wam w tym wyjątkowym dniu.

Nie martwcie się o muzyke , razem z instruktorem wybierzcie coś co spełni Wasze oczekiwania , dostosujemy kroki i szybkość utworu do Waszych umiejętności.

A może tak zakochacie się w tańcu ,że po ślubie dołączycie do grupy dorosłych i nauki tańca towarzyskiego?

STRÓJ

Zajęcia odbywać się będą